Vážení / milí rodiče,

jak jistě víte od svých dětí, přešli jsme v souvislosti s opatřeními vlády na distanční výuku. V praxi to znamená, že zadáváme práci studentům s využitím prostředí Google Classroom, setkáváme se s nimi přes Google Meet a hodnotíme spíše jejich přístup, pečlivost a aktivitu než konkrétní získané znalosti a dovednosti. První zkušenosti ukazují, že studenti si v elektronickém prostředí rychle zvykli a jsou pilní a aktivní! ☺

Na duben jsme měli naplánované třídní schůzky, které v prezenční podobě z pochopitelných důvodů pořádat nebudeme. Chceme vám nicméně nabídnout jejich on-line formu. Abyste mohli vyjádřit svůj případný zájem, připravili jsme krátký dotazník, kde máte možnost kromě vyjádření zájmu o on-line třídní schůzku napsat i případné dotazy, náměty či připomínky.

Pro zájemce bychom následně ve dnech 6.-15. dubna uspořádali podle rozpisu on-line video setkání přes Google Meet, kde byste měli možnost setkat se s třídními učiteli a dalšími pedagogy podle vašeho zájmu. Pro připojení budete potřebovat libovolný účet (e-mail) na Googlu (soukromý či firemní Gmail). Nemáte-li, můžete po dohodě se svým synem, či dcerou využít i jejich školní e-mail.

Třídní schůzky jsou nedílnou součástí života školy, a proto vás rádi uvidíme i v těchto “on-line podmínkách” v následujících dnech a časech. Setkání dané třídy vždy svolá třídní učitel, který pošle zájemcům 10 minut před uvedeným časem e-mail s výzvou k videokonferenci přes Google Meet:

  • 6. dubna 2020 od 17:30: 1.S, 2.S
  • 7. dubna 2020 od 17:30: 3.S, 1.A
  • 8. dubna 2020 od 17:30: 4.S, 2.A
  • 14. dubna 2020 od 17:30: 5.S, 3.A
  • 15. dubna 2020 od 17:30: 6.S, 4.A

Zájem o on-line třídní schůzku vyjádřete prostřednictvím formuláře ideálně do pátku 3. dubna 2020.

Těšíme se na vaše dotazy, připomínky i na on-line setkání a držíme palce do všeho, co děláte, v této nelehké době.

S přátelským pozdravem

třídní učitelé

vedení Gymnázia Čakovice