Lyžařské výcviky

Zima u nás patří již tradičně lyžařským výcvikům. Lyžovat na Hochficht jezdí vždy třídy 1A a 3S. V jednom z lednových týdnů si tak užijí nejen zimní radovánky,ale i společně strávený čas. Třída 2.S pak tráví jeden týden na lyžařském výcviku zaměřeném na běžky.

Zájezdy do zahraničí

Nedílnou součástí života na SŠ jsou zájezdy do zahraničí. Pořádáme zájezdy do oblíbených destinací jako Anglie, Německo, Švýcarsko, ale naši žáci mohli strávit týden i v prosluněném Španělsku.

Geomorfologické exkurze

Poznej svoji vlast! Motto, kterým se řídíme při pořádání geomorfologických exkurzí. Žáci druhého ročníku čtyřletého a čtvrtého ročníku šestiletého studia se tak mohou blíže seznámit s krásami jednoho z vybraných kraj ČR.

Sportovní kurzy

Ve zdravém těle zdravý duch! Na začátku předmaturitního ročníku tráví žáci spolu s našimi vyučujícími týden plný her,soutěží a sportovní zábavy.

Maturitní plesy

A když se toho hodně naučíme, můžeme se bavit :-). Na maturitních plesech se potkávají nejen maturanti s žáky různých ročníků, ale také rodiče s učiteli, učitelé s absolventy. V záři světel tanečního sálu pak můžeme na chvíli zapomenout na starosti všedních dnů.

Co se nikam nevešlo…

Naše škola je sice malá, ale útulná. Když budete procházet chodbami, uvidíte úžasnou výtvarnou výzdobu, o kterou se zasloužili naši žáci a v učebně biologie můžete potkat stálé “obyvatele”  školy – Boženku a Bobinku –  naše dvě králičí holčičky.