Webové stránky Gymnázia Čakovice, náměstí 25. března 100, Praha 9 – Čakovice splňují požadavky dle § 4 a 5 zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Webové stránky byly vytvořeny podle specifikace W3C HTML5 a naformátovány podle CSS3 – stránky a jejich vzhled jsou přizpůsobeny možnostem handicapovaných uživatelů.

Hypertextové odkazy se otevírají dle těchto zásad:
• Odkazy v rámci našeho webu se otevírají do stejného okna
• Odkazy vedoucí mimo náš web se otevírají do nového okna

Informace prezentované v jiných formátech

Některé informace nabízíme v podobě stažitelných dokumentů (PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX), a to především z důvodu jejich velkého rozsahu, nedostupnosti dokumentů v jiné podobě nebo obsahu typografických prvků a formátování nepodporovaného formátem HTML. Pro zobrazení těchto dokumentů jsou třeba příslušné prohlížeče, které lze zdarma stáhnout.

Kontakt na správce obsahu webu

Gymnázium Čakovice
náměstí 25. března 100, 196 00 Praha 9- Čakovice
tel.: 283931391
e-mail: kancelar@gymcak.cz
web: www.gymcak.cz

Kontakt na technického správce webu

vojtech.reischl@gymcak.cz

Postupy pro prosazování práva

V případě, že Vám nebyla poskytnuta odpověď nebo poskytnutá odpověď je neadekvátní či neuspokojivá v souvislosti s Vaší žádostí či oznámením ohledně přístupnosti internetových stránek nebo webové aplikace, kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva:
Ministerstvo vnitra odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3, Praha 4, 140 21
e-mail: pristupnost@mvcr.cz
web: www.mvcr.cz

Vypracování prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 24. 7 .2020