Pravidelně pořádáme přijímačky nanečisto. Budete mít možnost vyzkoušet si atmosféru skutečných přijímaček, procvičit si jejich obsah a pak už budete vědět, na co se máte připravit. Přijďte, rádi vás uvidíme.

Termíny přijímaček nanečisto:

  • sobota 15. 2. 2020 od 9:00 hodin
  • pátek 13. 3. 2020 od 15:00 hodin

Přihláška na přijímačky nanečisto se podává elektronicky prostřednictvím formuláře. Po jejím vyplnění obdržíte na zadaný kontaktní e-mail potvrzení přihlášky spolu s variabilním symbolem pro úhradu kurzovného. Přihlášky přijímáme do pondělí 10. února 2020.

Cena za jeden termín přijímaček nanečisto z matematiky a českého jazyka je 500 Kč. Kurzovné se hradí převodem na účet školy č. 2003400009/6000, jako variabilní symbol uveďte číslo přihlášky, které obdržíte v potvrzovacím e-mailu, do poznámky uveďte jméno účastníka kurzu.

Vaše testy opravíme a stanovíme pořadí, výsledky uvidíte pod svým číslem na webu školy. Opravené přijímačky nanečisto si pak můžete v týdnu vyzvednout a podívat se, jak a v čem jste uspěli a kde jste udělali případné chyby.

V sobotu začínáme psát podle toho, jak se naplní konkrétní třída. Pokud Vám tedy úplně nevychází doprava, nebojte, nic nezmeškáte.